Od października w naszym Hufcu trwały prace nad stworzeniem jednostki odpowiedzialnej za promocję naszych działań oraz przepływ informacji. W rozkazie L12/2012 z 30 listopada został powołany Zespół Promocji i Informacji nad którym objąłem szefostwo. Od 5 grudnia 2012 zaczęła funkcjonować nasza rubryka w Tygodniku Nowodworskim pod nazwą HarcPress. Zapraszamy do lektury, będziemy ukazywać się co najmniej z dwutygodniową częstotliwością.

Ostatni weekend był dla zespołu także ważny ze względu na odbywające się 8 grudnia warsztaty dziennikarskie. Członkowie zespołu zapoznali się z podstawami fotografii dziennikarskiej, formami dziennikarskimi oraz komunikacją interpersonalną i wyszukiwaniem informacji. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom oraz osobom, które przyczyniły się do ich realizacji. Fotorelacja z warsztatu jest już dostępna w galerii hufca. Zapraszamy do lektury najbliższego Tygodnika Nowodworskiego.

Szef Zespołu Promocji i Informacji

pwd. Daniel Nowak HR

Ostatni rozkaz KH

Galeria

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

ROHiS

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!