W okresie Świąt Bożego Narodzenia we wszystkich polskich kościołach pojawiają się szopki, które nawiązują do tej w Betlejem, gdzie narodził się Chrystus. Bożonarodzeniowa szopka stanęła również w kościele parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie Starym, wybudowali ją harcerze i harcerki z 1 Modlińskiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych.

Za szczególne zaangażowanie składam podziękowania druhnom: Karolinie Jędróźwiak, Monice Zaremba, Katarzynie Nerć, Kindze Szafrańskiej, Dominice Poniedziałek oraz druhom: Pawłowi Rucińskiemu, Michałowi Więch, Bartkowi Szymańskiemu i Przemkowi Ziółkowskiemu.

 

Zapraszamy do galerii, w której znajdują się zdjęcia szopki.

Komendant 1 MSDHiZ

pwd. Mariusz Ziółkowski

Ostatni rozkaz KH

Galeria

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

ROHiS

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!