zjazd hufca2013 www     Po dwutygodniowej przerwie, 10 marca w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej "Trzech Rzek", odbyło się posiedzenie nadzwyczajnego zjazdu Hufca . Drugie spotkanie zaczęło się od złożenia wniosków na funkcję Komendanta Hufca, tym razem zostali zgłoszeni: phm. Zenon Jendor, phm. Jan Marcinkowski, pwd. Olga Małajny, pwd. Daniel Nowak oraz pwd. Mariusz Ziółkowski. Z powyższych osób tylko druh Zenon wyraził zgodę na podjęcie się prowadzenia hufca. Tym samym odbyło się głosowanie tajne, w którym zwyczajną większością głosów dostał poparcie na piastowanie funkcji komendanta.

Następnie nowo wybrany Komendant Hufca zaproponowała skład swojej komendy:

Skarbnik phm. Jan Marcinkowskiego,

 

Z-ca Komendanta Hufca pwd. Mariusz Ziółkowski

 

Z-ca Komendanta Hufca ds. kształcenia hm. Bogumiła Żelasko

 

Członek Komendy Hufca ds. programowych i pracy z kadrą pwd. Radosław Nowak

 

Członek Komendy Hufca ds. kwatermistrzowskich pwd. Magdalena Bardoni  

 

Po następnym głosowaniu tajnym wszyscy zostali przyjęci przez zjazd, tym samym udało się zawiązać nową komendę. Gratulujemy nowo wybranej Komendzie Hufca i życzymy zapału do pracy oraz pomysłów na nadchodzącą kadencję.

 

Zespół Promocji i Informacji

 

NZ "Kraina Fantazji"

nam-LOGO-1

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

ROHiS

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!