sobotka logo wwZapraszamy na kolejną Sobótkę Warsztatową, która odbędzie się 27 stycznia 2018 r.

- godzina jak i miejsce warsztatów zostanie podana w poźniejszym terminie. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Do lutego 2018 r. chcemy aby każdy szczep i każda drużyna niezależna posiadała przynajmniej 1 przeszkolonego administratora danych (najlepiej pełnoletniego), tak aby administrator hufca zajmował się wyłącznie danymi hufca, zakładaniem podstawowych jednostek i rozwiązywaniem bardziej skomplikowanych problemów. Tzn. że od 1 lutego 2018 r. administrator hufca nie będzie przyjmował zgłoszeń na dodanie lub usunięcie osób z drużyn i gromad. Według naszych instrukcji wewnątrzzwiązkowych za ewidencję głównie odpowiada drużynowy.

Warsztaty będą skupiać się na pracy z komputerem i stroną https://e.zhp.pl Dlatego prosimy o zabranie przez uczestników laptopów z naładowaną baterią (przynajmniej 1 komputer na 2 osoby), jeżeli to możliwe również aby przynajmniej część osób zabrała własny internet mobilny i listwy elektryczne.

Poniżej jest ankieta aby doprecyzować na cym mamy się skupić najbardziej na warsztatach: https://goo.pl/forms/RolpM9X7ujibrTRP2

Zgłoszenia do 20 stycznia 2018 r (sobota) godz. 2300

Temat:

ESHD czyli e-zhp w praktyce.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia adres e-mail nowak.radoslaw@zhp.net.pl

Jest tylko 25 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo mają członkowie Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki.

Dla przypomnienia:

Co to jest sobótka?

To warsztaty dla drużynowych, kandydatów na instruktorów, kwatermistrzów i wszystkich pełniących funkcje instruktorskie.

W warsztatach mogą brać udział również przyboczni delegowani przez swojego drużynowego.

Warsztaty otwarte dla środowisk spoza Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki.

Gdzie to będzie?

Miejsce zostanie podane w e-mailu do uczestników sobótki warsztatowej. Za utrudnienia przepraszamy, gdyż siedziba hufca jest w remoncie.

Ile kosztuje?

Warsztaty są bezpłatne, a jedynie o co proszą pomysłodawcy, to aby uczestnicy upiekli jakieś ciasto na warsztaty. Kawa i herbata będzie na Was czekała.

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.