fiolkiDruhny i Druhowie

Komisja Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki im. Korpusu Kadetów nr 2, zaprasza instruktorów na II-edycję warsztatów "Dobry opiekun to...".

Warsztaty odbędą się 13 października 2018 r (sobota) w godz. 1500 - 1800 w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza ul. Ledóchowskiego 164.

Zgłoszenie (tylko formularz) należy wysłać za pomocą https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzajZGB7GoCRDnWyw5xoVZPVUN0JWTUlNUU85TTFEQlU3WlJHUVNIOTA1OC4u

Termin zgłoszenia upływa 9 października 2018 r o godz.2359

Pamiętajcie o zapisie w Regulaminie Pracy Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki im. Korpusu Kadetów nr 2

pkt. 12. Opiekun próby powinien być przeszkolony do pełnienia tej roli. Za przeszkolenie uznaje się udział w okresie ostatnich 3 lat w warsztatach lub kursie dla opiekunów prób organizowanych przez:

a.   Hufiec ZHP Nowy Dwór Mazowiecki,

b.   inne hufca Chorągwi Stołecznej ZHP (o ile były akredytowane przez ChSI "Iluminacja"),

c.   chorągwie ZHP,

d.   GK ZHP