logoHUFIEC 2014

SKŁADKI

W roku 2020 r. składki zostają naliczone w oparciu o ewidencję ZHP w następujący sposób:

• Składka podstawowa: 12,oo zł. za miesiąc/36,oo zł za kwartał/144,oo za rok.

Za prowadzenie ewidencji i sposób zbierania składek od zuchów i harcerzy odpowiadają Drużynowi i Komendanci Szczepów.

*******************************

Szczepy, które posiadają własne subkonto przyjmują wpłaty od rodziców przelewem na  konto przypisane do danego Szczepu.

W dniu rozliczania wpłat tj.:

15.03.2020 r. – za   I kwartał

15.06.2020 r. – za II kwartał

15.09.2020 r. – za III kwartał

15.12.2020 r. – za IV kwartał

z konta jednostki zostaną pobrane środki pomniejszone o kwotę 2 zł składki podstawowej za miesiąc (6 zł za kwartał), która pozostaje w Drużynie/Szczepie.

*******************************

Instruktorzy opłacają swoje składki członkowskie do 15 marca 2020 r. w następujący sposób:

• instruktorzy działający w Szczepach i Drużynach posiadających własne subkonto – wpłacają na konto danego środowiska. Składki te zostaną pobrane przy rozliczeniu środowiska za składki zuchów i harcerzy.

• instruktorzy niedziałający w Szczepach i Drużynach samodzielnych wpłacają składkę roczną w kwocie 144,oo zł. bezpośrednio na konto składkowe Hufca:

Chorągiew Stołeczna ZHP – Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. I. Paderewskiego 22

Nr konta: 27 8011 0008 0000 0032 3330 0003

Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim

W tytule wpłaty należy koniecznie podać imię i nazwisko instruktora, składka instruktorska i okres, za jaki wpłaca

Przykład: Jan Kowalski - składki instruktorskie za rok 2020

*******************************

Proszę nie dokonywać indywidualnych wpłat składek członkowskich zuchów i harcerzy na powyższe konto, gdyż może to spowodować ogromne zamieszanie na kontach Hufca.

*******************************

Każdy Drużynowy ma obowiązek stałej aktualizacji danych swojej jednostki w ewidencji ZHP.

Szczególną uwagę należy poświęcić składom osobowym Drużyny oraz opłaconych składek.

Dane te będą brane pod uwagę w momencie zatwierdzania wszelkich form pracy Drużyny (rajdy, biwaki, obozy czy zimowiska).

Przestrzegam przed zaniżaniem składów osobowych Drużyn w ewidencji ZHP z uwagi na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Osoba nieujęta w ewidencji nie posiada takiego ubezpieczenia.

W sprawach ewidencji (dostępu do edycji Drużyny) należy kontaktować się z Druhem phm. Radosławem Nowakiem.

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt.

Czuwaj !

SKARBNIK HUFCA